درباره ی ما

شرکت بین المللی تجارت الکترونیک رونیکا

رونیکا یک نام اصیل ایرانی است که در لغت به معنی “هدیه خورشید” می باشد.
شرکت رونیکا با همبستگی جمعی از برنامه نویسان و طراحان صنعت IT از سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را آغاز نمود و از همان ابتدا سعی بر آن داشت که با نوآوری و ایده های بروز و متفاوت ، بتواند مشتریان راضی و موفق خود را بیشتر نموده و به ارایه خدمات مستمر و حرفه ای در زمینه خدمات اینترنتی و طراحی و برنامه نویسی وب سایت ، وب اپلیکیشن ، ویندوز اپلیکیشن ، طراحی مالتی مدیا ، گرافیک و تبلیغات دیجیتال در صنعت نرم افزار بپردازد.
گروه نرم افزاری رونیکا بهمراه تیم مجرب و با تلفیق تکنیک های روز برنامه نوبسی و طراحی وب ، گرافیک و ارایه روش ها و راهکارهای بروز وب ، توانایی راه اندازی انواع وب سایت های مختلف با سبک های متفاوت را داشته و مفتخر به ارایه خدمات پشتیبانی ۲۴ ساعته به مشتریان می باشد.
در اختیار داشتن سرویس های هاست در کشور های کانادا ، آلمان ، ترکیه و ایران و پنل اختصاصی جهت ثبت دامنه ها و نمونه کارهای کاملاً متفاوت طراحی سایت های انجام شده ، رونیکا را بعنوان یکی از قدیمی ترین و بهترین گروه های طراحی و برنامه نویسی وب سایت ، خدمات مالتی مدیا و رسانه های دیجیتال معرفی نموده است.

109

مشتریان

28

پروژه های در حال اجرا

138

پروژه های انجام شده

108

خدمات میزبانی

بیانیه ماموریت رونیکا

رونیکا با ارایه خدمات و راهکارهای خلاقانه فناوری اطلاعات و نیز پایبندی به اخلاق حرفه ای، رسالت خود را بهبود فضای کسب و کار می داند.

بیانیه چشم انداز رونیکا

تحسین برانگیزترین شرکت ارایه دهنده خدمات و راهکارهای نوین فناوری اطلاعات در کشور

ارزش های بنیادین

ارزش‌آفرینی پایدار از طریق:

  1. مشتری مداری
  2. صداقت و شفافیت در ارائه راهکارها
  3. خلاقیت و نوآوری
  4. مسئولیت‌پذیری
  5. نتیجه‌گرایی


2017 تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت بین المللی تجارت الکترونیک رونیکا می باشد