طراحی وب سایت در مشهد

طراحی وب سایت در مشهد

 

مجموعه تجارت الکترونیک رونیکا خدمات ویژه ای را برای مشتریان عزیز مشهدی در زمینه طراحی وب سایت در مشهد فراهم می کند.
از آنجا که یکی از دفاتر و هسته های اصلی فعالیت گروه نرم افزاری رونیکا در مشهد مقدس واقع شده است ما برای مشتریان مشهدی خود تخفیف ویژه ای را در زمینه طراحی وب سایت در مشهد یا طراحی اپلیکیشن در مشهد در نظر گرفته ایم.

مقدمه طراحی وب سایت در مشهد

در دنیای امروز، داشتن وب سایت برای هر نهادی ضروری است. میلیون ها کاربر روزانه از اینترنت استفاده می کنند. همانطور که داشتن یک تلفن برای کسب و کارها ضروری است، داشتن وب سایت نیز امری ضروری و اجتناب ناپذیر است. بیل گیتس می گوید: اگر تجارت شما در اینترنت وجود ندارد، تجارت شما وجود نخواهد داشت.
امروزه مردم اولین جایی که دنبال کالا و خدمات یا شرکت شما می گردند در اینترنت و موتورهای جستجو است. کافی است محصولات و خدمات خود را در گوگل جستجو کنید تا با انبوهی از رقبا مواجه شوید که زودتر از شما ضرورت حضور در اینترنت را درک کرده و پیش دستی کرده اند.
یکی از مزایا یا خاصیت های تجارت الکترونیکی این است که حتی وب سایت های تازه تاسیس با فعالیت هوشمندانه و استفاده از متخصصین SEO قادر خواهند بود پیشرفت چشم گیری داشته و با فعالان قدیمی رقابت درخوری داشته باشند.
طراحی سایت مشهد

چرا به سایت نیاز داریم ؟

ما برای این سوال ۱۵ پاسخ داریم:

دلیل اول – بروشور آنلاین

شرکت ها هرساله میلیون ها تومان صرف طراحی و چاپ بروشور و پخش آن می کنند. اگر سایت داشته باشید، می توانید تقریبا همه این هزینه را صرفه جویی کنید. مشتریان شما براحتی می توانند خدمات و محصولات شما را پیدا کنند. حتی اگر تجارت شما بیشتر بر بستر ارتباطات فردی می باشد، اغلب مشتریان شما خواهان بررسی وب سایت شما هستند.

دلیل دوم – مشتریان بیشتر

بیش از ۵۶ میلیون کاربر ایرانی و ۲.۴ بیلیون کاربر در دنیا هر روزه از اینترنت استفاده می کند. جالب است بدانید تقریبا ۹۰ درصد افرادی که از اینترنت استفاده می کنند، خرید اینترنتی را در دوازده ماه اخیر تجربه کرده اند.

بدون وب سایت سهم بزرگی از مشتریان را از دست خواهید داد!

دلیل سوم – اعتبار تجاری

آیا اخیرا قصد دریافت یک وام تجاری را داشته اید؟ در اغلب بانک های معتبر دنیا، مسئول بانک آدرس وب سایت شما را می پرسد. این موضوع محدود به بانک های بین المللی و معتبر نمی شود، و نداشتن وب سایت ارزش تجارت شما را در نظر عموم، به خصوص مشتریان شما، کاهش می دهد.

دلیل چهارم – تاثیر گذاری

با داشتن وب سایت، پتانسیل دیده شدن توسط هزاران نفر را دارید. با محتوا و طراحی وب سایت مناسب و هوشمندانه، می توانید تصمیمات مردم را تحت تاثیر قرار داده و آنها را آموزش دهید.

دلیل پنجم – خودنمایی

خودنمایی شاید ویژگی شخصیتی جالبی نباشد، اما در مورد کسب و کار کاملا بر عکس است! با کمک یک وب سایت حرفه ای کسب و کار خود را بزرگ جلوه دهید.
یک وب سایت موفق می تواند کسب و کار کوچکی را هم رده یک کسب و کار بزرگ نمایان کند.

دلیل ششم – بهبود اهداف تجاری

وب سایت شما نیازمند توضیحات و محتوای کاملی از کسب و کار شماست. هنگام تولید و انتشار محتوا، نکات فراموش شده مهمی در خصوص تجارت شما یادآوری خواهند شد که می تواند زمینه  ساز تحولی بزرگ باشد.

دلیل هفتم – راه اندازی کسب و کار با سرمایه کم

اگر به دلیل هزینه های بالای اجاره دفتر مناسب، تهیه دکوراسیون، نیروی کار، لوازم اداری و … از راه اندازی کسب و کار خود منصرف شده اید، می توانید همه این محدودیت ها را با یک وب سایت حرفه ای جبران کنید!
وب سایت شما دفتر کار مجازی شماست.
گروه نرم افزاری رونیکا امکان تهیه یک وب سایت حرفه برای شما با امکانات یک دفتر واقعی را داراست ! در وب سایت خود فکس ارسال و دریافت کنید! تلفن ثابت مجازی، خط پیامک رند، و حتی منشی تلفنی داشته باشید.

دلیل هشتم – فعالیت بیست و چهار ساعته

وب سایت شما به صورت ۲۴ ساعته و هفت روز هفته، بدون نیاز به هیچ ناظری، فعال و در خدمت مشتریان و کسب و کار شماست.

همیشه برای مشتریان خود در دسترس هستید.

دلیل نهم – ارتباط با مشتریان

با درج اخبار، جشنواره ها، رخدادها، تصاویر یا محتوای دیگر ارتباط پویایی با مشتریان خود ایجاد کنید.

دلیل دهم – بازاریابی

اینترنت دنیای بازاریابی جدیدی را به معرفی کرد که قبلا وجود نداشت. با کمک یک وب سایت حرفه ای سایر کسب و کارها را با روش های ارزان بازاریابی تحت تاثیر قرار دهید.

دلیل یازدهم – پشتیبانی کاربران

با کمک سیستم تیکتینگ یا حتی صفحه سوالات متداول در وب سایت خود، هزینه پشتیبانی را شدیدا کاهش دهید.

دلیل دوازدهم – پست الکترونیک اختصاصی email@you.com

اگرچه شما می توانید از طریق سرویس های رایگان ایمیل، برای خود صندوق پست الکترونیکی داشته باشید اما یک آدرس ایمیل رایگان هرگز اعتبار پست الکترونیک مختص کسب و کار شما را نزد مشتریان نخواهد داشت.

دلیل سیزدهم  – تبلیغات گسترده

با تولید و انتشار محتوای حرفه ای و مناسب، کسب و کار خود را در معرض نمایش میلیون ها نفر قرار می دهید. کسب و کارهای نوپای بسیاری با تولید . ویدیو کلیپ های هوشمندانه و انتشار در وب سایت و شبکه های اجتماعی میلیون ها مخاطب جذب کرده اند.

دلیل چهاردهم – ارتباط با وب مستران

با داشتن یک وب سایت شما عنوان جدیدی با نام “وب مستر” خواهید داشت! با این عنوان براحتی با سایر وب مستران و کسب و کارهای دیگر در ارتباط قرار گرفته و می توانید تجارت خود را گسترش دهید.

دلیل پانزدهم – رقابت با بزرگان

دنیای مجازی به شما اجازه می دهد با حداقل امکانات به جنگ قدرتمند ترین کسب و کار ها بروید. کافی است یک وب سایت حرفه و ای و SEO مناسب داشته باشید تا از قدیمی ترین و بزرگترین کسب و کارها پیشی بگیرید.

 

کد تخفیف طراحی وب سایت در مشهد

همشهریان مشهدی، برای ثبت سفارش طراحی وب سایت می توانند با کد تخفیف mashhad از تخفیف ویژه ای برخوردار شوند.

قیمت طراحی وب سایت در مشهد

قیمت طراحی وب سایت بسته به امکانات درخواستی متفاوت است. متخصصین ما همواره آماده مشاوره رایگان و بررسی و نیازسنجی کسب و کار شما برای حضور در اینترنت می باشند.

جهت دریافت کاتالوگ محصولات و خدمات رونیکا شماره تلفن خود را در فرم مشاوره رایگان رونیکا ثبت کنید.

فرم مشاوره رایگان طراحی سایت مشهد

2017 تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت بین المللی تجارت الکترونیک رونیکا می باشد