با سلام و احترام،

پیرو اطلاعیه قبلی مبنی بر انتقال سرور، این انتقال هم اکنون به صورت کامل انجام شده است. لطفا با دقت به نکات اعلامی زیر توجه فرمایید:

با توجه به اتمام انتقال سرویس ها، در صورت مشاهده هرگونه موضوعی بر روی سرویس های منتقل شده، لطفا حداکثر تا ۷ روز آینده ما را از طریق ارسال درخواست پشتیبانی به بخش پشتیبانی فنی مطلع سازید.

جهت ورود به پنل جدید می توانید به فرض اینکه نام دامنه ی شما domain.tld باشد جهت ورود به cPanel می توانید از domain.tld/cpanel استفاده فرمایید در صورتی که دامنه ی شما روی DNS های Cloudflare یا سرویس دهندگان مشابه قرار دارد می توانید جهت لاگین به cpanel از آدرس های:

http://mihanphp.com:2082 یا  https://mihanphp.com:2083 استفاده نمایید.

در صورتی که در حال استفاده از درگاه بانکی بر روی وب سایت های خود هستید و تا به این لحظه تغییرات IP را به بانک عامل خود اعلام نکرده اید، لازم است در اسرع وقت IP های جدید 46.4.250.93 و 176.9.214.246 را به بانک خود اعلام نمایید.

با توجه به اختلالاتی در زیرساخت شبکه ی ارتباطات کشور جهت پیشگیری از قطع ارتباط سایت خود با درگاه های بانکی، اعلام هر دو IP مورد اشاره به بانک عامل خود الزامی است.

درصورت داشتن dns اختصاصی لطفا ایپی های dns های خود را به موارد ذیل تغییر دهید:

176.9.214.241

176.9.214.242

در صورت استفاده از DNS های سرویس دهنده هایی مانند Cloudflare جهت یافتن ایپی جدید پس از لاگین به سی پنل آدرس ای پی جدید را از قسمت Shared IP Address کپی کنید.

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهام کافی است با ما در تماس باشید.

با تشکر

تجارت الکترونیک رونیکاSunday, June 23, 2019

« برگشت