با سلام و احترام،

به جهت انجام برخی بروزرسانی ها و ارتقا خدمات و کیفیت سرویس های میزبانی وب رونیکا، سرویس های میزبانی  سرور mihanphp  در تاریخ ۱ تیر ماه ۹۸ به سرور جدید منتقل خواهد شد.

نکات قابل توجه:

با توجه به تغییر IP سرور به 46.4.250.93 و 176.9.214.246، در صورت استفاده از درگاه های بانکی بر روی وب سایت های زیر مجموعه نمایندگی میزبانی وب خود، لازم است درخواست اضافه شدن IP های جدید به لیست IP های مجاز درگاه بانکی خود را به بانک عامل (تا قبل از تاریخ اعلامی) ارسال فرمایید تا دسترسی های لازم برای شما ایجاد گردد.

با توجه به اختلالاتی در زیرساخت شبکه ی ارتباطات کشور جهت پیشگیری از قطع ارتباط سایت خود با درگاه های بانکی، اعلام هر دو IP مورد اشاره به بانک عامل خود الزامی است.

در صورت استفاده از IP اختصاصی یا DNS های سرویس دهنده هایی مانند Cloudflare، لطفا جهت دریافت IP جدید با بخش پشتیبانی فنی در ارتباط باشید.

در صورتی که از DNS های ارائه شده‌ی نمایندگی و یا DNS های اختصاصی خود استفاده می نمایید تا پایان فرآیند انتقال نیاز به تغییر آنها وجود نخواهد داشت. راهنمایی لازم جهت انجام این امر طی اطلاعیه بعدی ارسال می شود.

در این انتقال تمامی اطلاعات موجود در سرور فعلی به سرور جدید منتقل خواهد شد. همچنین وب سایت ها در طول زمان انتقال بدون هیچ اختلالی در دسترس خواهند بود.

بروزرسانی یا تغییرات انجام شده در مدت زمان بک آپ گیری تا پایان انتقال (در فاصله زمانی چند دقیقه ای) که برای هر اکانت ایجاد می شود، ممکن است جایی در این انتقال نداشته باشد. این تغییرات یا بروزرسانی می تواند شامل پست مطالب جدید و یا ثبت سفارش جدید در وب سایت شما باشد. بهتر است مدیر سایت پس از اتمام فرآیند انتقال نسبت به بررسی این موارد اقدامات لازم را انجام دهد تا در صورت وجود هرگونه مغایرت، حداکثر ظرف مدت ۳ روز بتوانیم نسبت به بازگردانی آخرین دیتابیس اکانت ها اقدامات لازم را انجام دهیم.

در خصوص نکته ی بالا با توجه به اینکه سرعت بک آپ گیری از اکانت ها و انتقال آنها به سرور جدید به صورت مستقیم به حجم داده های هر اکانت مرتبط است، در صورتی که احساس می کنید که ممکن است در مدت زمان بک آپ گیری و انتقال آن به سرور جدید قادر به کنترل دیتابیس خود نباشید، بهتر است اکانت های مورد نظر خود را راس ساعت ۹ روز انتقال از دسترس خارج کرده و پس از انتقال اکانت و با هماهنگی بخش پشتیبانی فنی نسبت به فعال سازی وب سایت خود اقدامات لازم را انجام دهید.

پس از اتمام انتقال یک اکانت بلافاصله اکانت در سرور مبدا از دسترس خارج می شود و بازدیدکنندگان نیز به سرور جدید هدایت خواهند شد. به این ترتیب پس از اتمام انتقال دیگر امکان انجام هیچ تغییری در اکانت قبلی وجود نخواهد داشت.

پس از اتمام فرآیند انتقال اطلاعات به سرور جدید، شما را از طریق اطلاعیه جدیدی مطلع خواهیم ساخت.

پیشاپیش از صبر و شکیبایی شما در روند این انتقال سپاسگزاریم.

با تشکرTuesday, June 18, 2019

« برگشت